Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Glütensiz Ürünler

Glütensiz Ürünler

Karabuğday Ekmeğimiz, sağlıklı yaşam için glütenden uzak duranlar ve glüten intoleransı olanlar için uygun bir ekmektir. Ortamda çapraz bulaşma olabileceğinden dolayı çölyak hastaları için uygun değildir.
 

Karabuğday Nedir?

Bir diğer adı greçka bir tahıl değildir. Kuzukulağıgiller familyasından bir tohumdur. Bu nedenle glüten içermez. Karabuğday tohumunda bulunan folik asit, tokoferol ve bitki bileşikleri sayesinde karabuğday ile yapılan ürünlerin raf ömrü uzundur.
 

Karabuğday Ekmeği

Özel buğday çeşidi ile imal edilen ekmek çeşitlerimiz, artık online olarak adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Ekşi Mayalı Karabuğday Ekmeği tamamen doğal malzemelerle üretilmiş ve hijyen kurallarına uygun bir biçimde paketlenmiştir. 550 gr olarak hazırlanan ekmeklerimiz, istenilen miktara göre ulaştırılmaktadır. Halkımızın doğal ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için, kurum olarak birçok farklı yenilikler yapmaktayız.  
 

Karabuğday Ekmeği Çeşitleri 

Karabuğday Ekmek Çeşitleri olarak, incirli fındıklı ve sade olmak üzere 2 çeşitte üretilmektedir ve en önemlisi tüm ürünlerimiz tamamen doğaldır. Dilerseniz alışveriş sitemizde bulunan kategorimizi dolaşarak, diğer tüm ihtiyaçlarınızı rahatça belirleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Yükleniyor...