Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Siyez Buğdayı

Siyez Buğdayı

Göbeklitepe'de bulunan tek buğday olan siyez buğdayının geçmişi 12 000 yıl geriye dayanmaktadır. 12 000 yıldır bu topraklarda üretilip tüketilen bu buğdayı genlerimiz tanımaktadır. Siyez buğdayı Kastamonu topraklarına adapte olarak günümüze ulaşmıştır. Ata buğdayımız olan Siyez Buğdayını Kastamonu’nun bereketli topraklarından sizlere getiriyoruz. Geleneksel lezzetleri günümüzün modern üretim anlayışıyla birleştirerek en kaliteli ve lezzetli ürünleri hazırlıyoruz.

Siyez Buğdayı

Günümüzde kullanılan buğdayın atası olan Siyez Buğdayı Çeşitleri ile hem ülkemize hem yurt dışına birçok ürün gönderiyoruz. En kaliteli siyez buğdayından elde edilen un, erişte, simit, bulgur, tarhana, ekmek gibi birçok ürünü üstün kalite standartları ile üretiyoruz. Hem doğaya hem insana saygı duyarak güvenli ve güvenilir şekilde üretilen ürünlerimiz ile kalite anlayışını daha yukarı taşıyoruz. Siyezden gelen sağlığı en kaliteli ve güvenli bir şekilde sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle siyezden elde edilmiş un ile yapılan ekmekler sindirimi kolay ve sağlık açısından oldukça faydalı ürünlerdir.

Siyez Buğdayı Çeşitleri

Siyez Evi ailesi olarak siyez ile elde edilen birçok sağlıklı ürünü sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Siyezden elde edilen buğday, siyez buğdayı ezmesi ve Siyez Buğdayı Dövmesi gibi birçok ürün çeşidine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En güvenilir ve en sağlıklı siyez ürünlerini sizler için kullanıma en uygun şekilde hazırladık ve sizlere sunduk. Kolay açılır kapanır kilitli poşetler ile her kullanım sonrasında kolaylıkla ilk günkü tazeliği ile saklayabilirsiniz. Siyez buğday ürünlerini istediğiniz boy ve ölçüde satın alabilirsiniz. 250gr, 400 gr ve 500 gr paket seçenekleri ile siyez buğdayını, buğday ezmesi ve buğday dövmesini satın alabilir, uzun zaman kullanabilirsiniz.

Siyez Buğdayı Fiyatları

Siyez Evi ailesi olarak hem kaliteli hem ekonomik ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteli ve modern üretim anlayışından vazgeçmeden ürettiğimiz tüm siyez buğdayı ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Tamamen doğal olarak üretilen tohumlarla elde edilmiş siyez buğdayı ile elde edilen tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Siparişleriniz, sipariş verdiğiniz gün içerisinde kargoya verilerek hemen sizlere iletilir. Ayrıca ücretsiz kargo seçeneği sayesinde oldukça ekonomik fiyatta olan siyez buğday ürünlerine daha da uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Siyez buğday ürünlerinden herkesin yararlanabilmesi için piyasanın altında fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Siyez Buğdayı Fiyatları için online mağazamızı ziyaret edin.

Yükleniyor...
body whatsapp icon