Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Siyez Ekşi Maya

Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalarda belki de 12 bin yıllık tarihe sahip olan, Siyez Unu genel olarak Kastamonu bölgesinde üretilmektedir. Tamamen doğal olmasından ziyade, birçok iç hastalığa ve farklı problemlere deva olmaktadır.

Siyez Ekşi Maya

Türk yemek kültürünün bir parçası olan hamur işleri, eğer ekşi mayayla yapılırsa hem lezzetli hem de daha sağlıklı olmaktadır. Siyez Evi olarak bizler,  yıllanmış ve sağlıklı şekilde muhafaza edilmiş siyez unlu Ekşi Maya  satışını gerçekleştirmekteyiz. Maya kavanozunun üzerine besleme ve ekmek yapımında kullanımı  ile ilgili tüm bilileri yazdık.Alacağınız bu mayayı ekmek, simit, poğaça ve tüm hamur işlerinizde kullanabilirsiniz. Cam kavanoz ile satışa sunulan bu ürünümüz, %100 doğal ve Kastamonu bölgesine özgü şekliyle yapılmıştır. Yurdumuzun hangi bölgesinde olursanız olun, ihtiyacınız olan ürün kargo aracılığıyla adresinize kadar ulaştırılacaktır.

Siyez Ekşi Maya Çeşitleri

Sümerbank Gıda doğal ürün üretici olarak, bölgenin doğal kaynaklarından elde ettiğimiz ürünleri, online olarak satışa sunmaktayız. Siyez Unundan Ekşi Maya her an elinizin altında olması gereken en önemli ihtiyaçtır. Halkımızın ihtiyaçlarını iyi analiz eden kurumumuz, doğal ürünler ile elde edilen tüm temel gıda ürünlerini, alışveriş sitesi aracılığıyla tüm halkımıza ulaştırmaktadır. Ana hedefimiz binlerce yıllık doğal üretimi desteklemek, yerli istihdama destek vermek ve öz değerlere sahip çıkmaktır. Yaptığımız araştırma ve analizleri, bölge halkıyla paylaşarak geleneksel tohumun kullanımını arttırmak ve ata tohumunu çoğaltmaktır.

Siyez Ekşi Maya Fiyatları

Yapmış olduğumuz girişimler sayesinde, öncelikle bölge halkı olmak üzere ve bölgeye gelen turistlerimiz ata tohumuyla imal edilen ürünleri daha ekonomik şekilde alabilmekteler. Ve internet teknolojisi aracılığıyla, online alışveriş mağazamız üzerinden Ucuz Ekşi Maya satışı gerçekleştirerek, tüm halkımızın doğal ürünleri tüketmelerine öncülük etmekteyiz. Ekşi mayanın beslenmesi ile ilgili tüm bilgileri de kavanozun üzerine yazdık. Mağazamızı düzenle ziyaret ederek, belirli dönemlerde yaptığımız büyük indirimleri ve Ekşi Maya Fiyatlarını takip edebilir, ihtiyaçlarınızı daha uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Devamlı olarak dolabınızda olması gereken ekşi maya, özellikle yıllanmış olması halinde daha lezzetli ekmek ve simitler yapacaktır. Satışa sunduğumuz ekşi maya ile ilgili tüm sorularınzı bize iletirseniz en küçük ayrıntısına kadar memnuniyetle cevaplarız. Aynı zamanda mağazamızda diğer ürünleri inceleyerek, farklı ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yükleniyor...
body whatsapp icon