Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Siyez Ürünleri

Siyez Ürünleri

Siyez Evi ailesi olarak en sağlıklı ve kaliteli ürünlerle her zaman yanınızdayız. Her zaman yepyeni Siyez Ürünleri ile birlikte siyezden gelen sağlığı sizlere getiriyoruz.  
 

Siyez Ürünlerindeki Fırsatlar

Siyez Evi’nde Kastamonu’nun o eşsiz Siyez Buğdayından elde edilmiş en sağlıklı ürünler titizlikle üretiliyor ve sofralarınıza geliyor. Siyez unu ile elde edilen her türlü ürün çeşidi tüm mide ve bağırsak sorunları için birebirdir. Hazımsızlığa sebep olmadan kolaylıkla sindirilebilen siyez ürünleri ile günü en hafif şekilde tamamlayabilirsiniz. Bronşit, bağırsak sorunları gibi birçok probleme de iyi gelen siyez sayesinde günlerinizi hem daha hafif hem daha sağlıklı geçirebilirsiniz. En modern ve kaliteli üretim tesislerimizde üretilen tüm ürünlerimiz ile siyezden gelen sağlığın ve keyfin tadını çıkarabilirsiniz. 
 

Siyez Ürünleri İndirimleri

Her çeşit Siyezli Ürünler için birçok indirim fırsatı sizi çok daha ekonomik bir Siyez Alışverişine davet ediyor. Fırsat ürünlerinde gerek fırın ürünleri olarak ekmek ve simitler, gerekirse kuru ürünler olarak bulgur gibi ürünlerden indirim ile satın alabilirsiniz. Özellikle ekşi mayalı ekmeklerde tanışma paketi içerisinde yer alan Siyez Unu, siyez erişte, Siyez Bulguru, siyez makarnası, ekşi mayalı ekmek ve ekşi maya bulunmaktadır. En kaliteli ve en sağlıklı ürünlerin bir araya getirildiği tanışma paketi ile siyez kalitesi ve lezzetini daha uzun süre yaşayın. siyez normal buğday ununa göre çok daha sağlıklıdır. Siyezin özellikle kansere karşı oldukça etkili olduğu bilinmektedir. 
 

Siyez Ürünleri Fiyatları

Atalık Buğday olan siyeze Siyez Evi olarak yeniden can veriyor ve sizlerle buluşturuyoruz. Yılların bilgi birikimi ve tecrübemizle, en kaliteli ve sağlıklı ürünleri sizler için hazırladık. Herkes siyez ile tanışsın, herkes faydalanabilsin diye en ekonomik fırsat ürünleri ile birçok çeşit siyez ürününü bir araya getirdik. Siyez unu, siyez bulguru, siyez unlu erişte ve siyez burgu makarnadan oluşan tanışma setini ücretsiz kargo ile adresinize teslim ediyoruz. Ayrıca tanışma paketi olarak ekşi mayalı siyez ürünleri de tercih edebilirsiniz. Uygun Siyez Ürünleri Fiyatları ile birçok siyez ürününü bir arada bulabilir, geniş ürün çeşidi ile birçok farklı ürünü ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz. Bol çeşit ve uygun fiyat avantajı ile hem sağlığa hem lezzete kavuşun.

 

Yükleniyor...
body whatsapp icon