Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Glütensiz Ürünler

Karabuğday Ekmeğimiz, sağlıklı yaşam için glütenden uzak duranlar ve glüten intoleransı olanlar için uygun bir ekmektir. Ortamda çapraz bulaşma olabileceğinden dolayı çölyak hastaları için uygun değildir.
 

Karabuğday Nedir?

Bir diğer adı greçkadır ve bir tahıl değildir. Kuzukulağıgiller familyasından yeşil yapraklı bir bitkinin tohumudur. Bu nedenle glüten içermez. Karabuğday tohumunda bulunan folik asit, tokoferol ve bitki bileşikleri sayesinde karabuğday ile yapılan ürünlerin raf ömrü uzundur.
 

Karabuğday Ekmeği

Özel buğday çeşidi ile imal edilen ekmek çeşitlerimiz, artık online olarak adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Ekşi Mayalı Karabuğday Ekmeği tamamen doğal malzemelerle üretilmiş ve hijyen kurallarına uygun bir biçimde paketlenmiştir. 550 gr olarak hazırlanan ekmeklerimiz, istenilen miktara göre ulaştırılmaktadır. Halkımızın doğal ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için, kurum olarak birçok farklı yenilikler yapmaktayız.  
 

Karabuğday Ekmeği Çeşitleri 

Siyez Evi Karabuğday Ekmek Çeşitleri, İncirli Fındıklı, Sade ve vegan bir seçenek olan Chia Tohumlu olmak üzere 3 çeşit olarak üretilmektedir. Karabuğday ekmeklerimiz için en önemli detay tamamen doğal olmalarıdır. Siyez Evi'nin butik fırınında el değmeden tamamen doğal yöntemlerle hazırlanmaktadır. Dilerseniz alışveriş sitemizde bulunan kategorilerimizi dolaşarak diğer tüm ihtiyaçlarınızı rahatça belirleyebilir ve online satın alabilirsiniz.

 

Yükleniyor...
body whatsapp icon