Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Siyez Ekmeği

Bilindiği üzere aşırı ekmek tüketimi insan sağlığına olumsuz etkiler verdiği gibi, aşırı kilo almada da çok etkilidir. Normal ekmek yerine Siyez Ekmeği Faydaları incelendiğinde, diğer ekmek türlerine oranla zararsız olduğu gözlemlenmektedir.

Siyez Ekmeği

Kastamonu’na has buğday çeşidi ile imal edilen ekmek çeşitlerimiz, artık online olarak adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Ekşi Mayalı Siyez Ekmeği  %100 siyez unu, Çankırı tuzu, içme suyu ve siyez unlu ekşi maya ile hazırlanıp soğuk fermantasyon yöntemi ile yaklaşık 17/24 saatte mayalanıp pişirildikten sonra hijyenik kurallarına uygun bir biçimde paketlenmiştir. 1 kg olarak hazırlanan ekmeklerimiz, istenilen miktara göre ulaştırılmaktadır. Halkımızın doğal ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için, kurum olarak birçok farklı yenilikler yapmaktayız. Özellikle günümüz şartlarına uygun biçimde alt yapımızı güçlendirerek, tüm siyez buğdayıyla yapılan gıda ürünlerini tüketicilerimize göndermekteyiz.

Siyez Ekmeği Çeşitleri

Sümerbank Gıda markasıyla çıkmış olduğumuz bu yolda, hedef olarak siyez tohumunu bizden sonraki nesillere bırakabilmek için, çoğaltma girişimlerimizi sürdürmekteyiz. Ata tohumuna önem vererek ve dünyanın en güzel yer altı kaynaklarını kullanarak, ülkemiz adına kalıcı değerler bırakmaktayız. Astım, bronşit, bağırsak sorunları, mide sorunları ve sayamadığımız birçok farklı rahatsızlığa iyi gelen Siyez Ekmeği Ekşi olarak yapılması halinde, gayet sağlıklı bir bedene sahip olacaksınız. Ekmek çeşidi olarak, cevizli, kuru domatesli, üç tohumlu ve sade olmak üzere birçok çeşitte üretilmektedir ve en önemlisi tüm ürünlerimiz tamamen doğaldır. Dilerseniz alışveriş sitemizde bulunan kategorimizi dolaşarak, diğer tüm ihtiyaçlarınızı rahatça belirleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Siyez Ekmeği Fiyatları

Yıllar önce çıkmış olduğumuz bu yolda, yerli üretimi desteklemek amacıyla birçok farklı iştiraklerimiz olmuştur. Öncelikle ülkemizin asırlar önce kullandığı, siyez buğdayını yaşatabilmek için, sürekli olarak projeler üretmekteyiz. Aynı zamanda çiftçimize de rehberlik ederek, daha verimli kaynakları elde etmelerini sağlamaktayız. Tüm tüketicilerin ekonomik şartlarını düşünerek Ucuz Siyez Ekmeği üretimini yaparak, tüm kentlerimize ulaştırmaktayız. Bölgemizde bulunan Siyez Evi Konağı'mız aracılığıyla hem ekoturizme öncülük etmekteyiz hem de yörenin doğal besinlerini misafirlerimize tanıtmaktayız. Kendinize ve ailenize tamamen yerli ve doğal tüketim gıdaları yemelerini tüketmelerini istiyorsanız, kesinlikle ürünlerimizi denemelisiniz. Sipariş vereceğiniz tüm ihtiyaçlarınız, sağlıklı ve hijyenik bir biçimde paketlenerek, adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilmektedir.

Yükleniyor...
body whatsapp icon