Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Yerli ve İyi Gıdalar

Yerli ve İyi Gıdalar

Sümerbank Gıda girişimi olan, Siyez Evi halkımızın tüm ihtiyaçlarını öz önünde bulundurarak, bu doğrultuda alışveriş imkanları sunmaktadır. Özellikle yaşamımızın en büyük kaynağı olan doğal ürünler için, günün fırsatları olarak farklı kampanyalar gerçekleştirmektedir. 
 

Yerli ve Doğal Ürünler

Kastamonu bölgemizin zengin kaynaklarından elde edilen, doğal ürünler, internet sitemiz aracılığıyla tüm ülkemize hizmet vermektedir. Halkımızın tüm ihtiyaçlarını en ucuz şekilde giderebilmek için fiziksel ve online mağazamızda ekonomik hizmet sunmaktayız. Amacımız yöre halkının üretmiş olduğu ürünleri tüm Türkiye’ye ulaştırmak ve aynı zamanda insanlarımızın içerikleri tertemiz ham maddelerden oluşan gıdaları tüketmelerini sağlamaktır. Amacımız, Kastamonu bölge halkına olduğu kadar, diğer memleketlerde bulunan tüketicilere satış yapmaktadır. Siyez Evi aynı zamanda bereketli topraklarımızda üretilen tüm zenginlikleri sergileyerek bir nevi turizm amaçlı bir misyonu yerine getirmektedir.
 

Yerli Ürün Çeşitleri

Yerli Ürünler kategorimiz, başta hurma tahini olmak üzere, Hurma Pekmezi, Hurma Suyu, kahvaltılık acı sos, hurma kreması, doğal reçel çeşitleri ve Çankırı kaya tuzu gibi önemli gıda ürünlerini bulundurmaktadır. Belirli günlerde indirimler yaparak, halkımızın daha fazla ürünü daha ucuza almaları için fırsatlar oluşturmaktadır. Bu sayede halkımız tamamen doğal ürünleri, daha ucuza alarak hem ekonomik açıdan hem de doğallık açısından hayli kazançlı çıkmaktalar. Bilindiği üzere yerli ve iyi ürünler diğer ürünlere kıyasla daha sağlıklı olmaktadır. Bunun başlıca nedenleri ise katkısız olarak üretilmeleri, doğal ham maddelerden oluşmaları ve imalatlarda geleneksel üretim süreçlerinin benimsenmiş olmasıdır.
 

İndirimli Yerli Ürünler

Ülkemizde gün geçtikçe daha da gelişen internet olanaklarını, yakından takip eden Siyez Evi online alışveriş alt yapısını daha güvenilir hale getirmiştir. Alışveriş mağazası üzerinden, ülkemizin hemen her köşesine arzu edilmesi halinde problemsiz bir şekilde ürünleri göndermektedir. Özellikle birçok kentimizde ihtiyaç olan Kastamonu siyez buğdayı web sitemiz üzerinden sipariş verilerek, tüketicilere en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Belirli aralıklarda alışveriş sitemizi sıklıkla ziyaret ederek, ihtiyacınız olan ürünleri daha ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz. Oldukça kolay ödeme metotlarımız sayesinde, zorlanmadan siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde veya önerileriniz için, hiç çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 

Yükleniyor...
body whatsapp icon