Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Siyez Makarnası

Siyez Makarnaları

Sağlıklı bir yaşam için tüketeceğimiz tüm besinlerin  doğal olması son derece önemlidir. Ülkemizde tarımcılık alanında oldukça zengin bir geçmişe sahip olan Kastamonu, özellikle Siyez Makarnası kalitesiyle tüm dünyada bilinirliğini korumaktadır.

Siyez Makarnaları

Kastamonu bölgesine has bir ürün olan siyez unu, birçok farklı gıdaların üretiminde kullanılmaktadır. Bu doğaol ürünün tüm ülkemizde yaygınlaşması için Sümerbank Gıda olarak üzerimize düşeni yapmaya gayret göstermekteyiz. Kastamonu’da halkımızın rahatlıkla ulaşabileceği şekilde düşünülen Siyez Evi, tüm Makarna Çeşitleri ve diğer doğal tüketim gıdalarını tüketicilerimiz için sergilemekteyiz. Besin gıdaları olarak, eski yıllardan günümüze kadar makarna tüketimi tüm bölgelerimizde hayli yaygındır. Bizler halkımızın uzun yıllar önce alıştıkları, lezzeti ve doğallığı tekrar kazanabilmeleri için gereken tüm alt yapımızı gerçekleştirmekteyiz. 

Siyez Makarna Faydaları

Zengin ve verimli topraklara sahip olan ülkemizde, hemen her bölgenin kendine has bazı özel toprak ürünleri bulunmaktadır. Kastamonu bölgesine has bir ürün olan undan imal edilen Siyez Makarna Faydaları ve doğal oluşundan hemen her insanımız kesinlikle tüketmelidir. Tamamen yerli sermaye ve Sümerbank Gıda öncülüğünde, sofralarınıza kadar ulaştırılacak olan bu gıda çeşidi, yurdumuzun hangi bölgesinde olursanız olun, adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Ayrıca turizm amaçlı olarak düşünülen ve aynı zamanda fiziksel olarak satışını yaptığımız ürünleri, yerinde incelemek için kesinlikle konağımıza uğramalısınız. Tarladan sofranıza verimli topraklarda yetişen ve asla kimyasal maddeler kullanılmayan, ürünlerimize online olarak mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Siyez Makarna Fiyatları

Siyez Evi olarak amacımız buğdayın atası olan ve Anadolu topraklarının en zengin besin kaynağı olan undan üretilmiş, ürünlerimizi halkımıza ulaştırmaktayız. Sitemizde bulunan blog sayfamız sayesinde, öncelikle Siyez Makarnası Nasıl Pişirilir ve nasıl lezzetli olur gibi birçok soruya cevap olarak tariflerde yer almaktadır. Doğadan gelen bu sağlıklı besinleri tüm halkımızın en ekonomik şekilde ulaşabilmesi ve tüketebilmesi için, her bütçeye uygun fiyat çizelgesi uygulamaktayız. Kurum olarak asıl hedeflerimizden biri, bölgelerin daha değerli hale gelmesi ve bir nebzede olsa ekoturizmine katkı sağlamaktır. Birlikte üretelim birlikte başaralım prensibiyle hareket eden kurumumuz, ayrıca bölgede tarımsal üretimi arttırmayı kendine hedef seçmiştir.

Yükleniyor...
body whatsapp icon