Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Siyez Unu

Siyez Unu

Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen ve asırlardır doğallığını koruyan birçok farklı gıda ürünlerimiz bulunmaktadır. Ürünler arasında ilk olarak Siyez Unu eskiden günümüze kadar, birçok tüketici tarafından tercih edilmektedir.

Kastamonu Siyez Unu

Sağlıklı bir bedene sahip olmanın ilk kuralı, doğal ve organik gıda ürünlerinin tüketiminden geçmektedir. Kişi her ne kadar doğal ürün tüketirse yaşamı boyunca zinde kaldığı gibi, hayli sağlıklı olmaktadır. Tüm bunları göz önünde bulunduran Sümerbank Gıda Siyez Unu Ekmek ve diğer tüm ürünleriyle, başta Kastamonu bölgesi olmak üzere, alışveriş sitesi aracılığıyla tüm ülkemize ulaştırmaktadır. Bölgeye has bir ürün olan bu un çeşidi, aynı zamanda birçok farklı ürünün yapımı için öncelikli olarak tercih edilmektedir. Kastamonu’da bulunan Siyez Evi, zengin topraklarımızda yetiştirilen doğal ürünlerin tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Dileyen her insanımız Siyez Evi Konağı'na gelebilir, ürünleri inceleyebilir, dilerse tüm ihtiyaçlarını dilediği kadar alabilir.

Tam Tane Siyez Unu

Buğday çeşitleri olarak en yararlı olan bu un çeşidi ile ekmek, makarna, kuru gıdalar ve sayamadığımı birçok temel gıda ürünlerinin yapımında kullanılmaktadır. Satışını yaptığımız Tam Tane Siyez Unu, diyetisyen uzmanlar tarafından tüm halkımıza şiddetle tavsiye edilen üründür. Sümerbank Gıda olarak, doğadan direk sofranıza vitamin deposu olan doğal ürünleri ulaştırmaktayız. Ayrıca bölgenin verimli topraklarında yetişen tüm ürünleri, ülkemizin her bölgesine ulaştırarak, Kastamonu bölgesi içinde kalkınma hamleleri yapmaktayız. Teknolojinin tüm yeniliklerini yakından takip ederek, gereken tüm çalışmalarımızı tamamlayarak, tüm ürünlerimizi online olarak satışa sunmaktayız.

Siyez Unu Fiyatları

Kurum olarak, bölge topraklarında ürettiğimiz siyez buğdayını halkımızın sağlığını düşünerek ulaştırmaktayız. Siyez Unu Fiyatı bakımından, bizim aracılığımızla oldukça ekonomik bir şekilde düşünülmüştür. İster perakende isterseniz toplu alım yaparak gerek kendiniz için gerekse sevdikleriniz için doğal ürünlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca alışveriş mağazamızda bulunan birçok farklı ödeme yöntemi sayesinde, hiç zorlanmadan dilediğiniz ürünü hızlı bir biçimde satın alabilirsiniz. Sağlıklı bir bünyeye sahip olmak, tamamen doğal besinler tüketmek için, kesinlikle ürünlerimizi yakından incelemelisiniz. Günün her saati dilediğiniz şekilde sipariş verebilir, adresinizden en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Yükleniyor...
body whatsapp icon