Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Siyez Kuru Gıdalar

Siyez Kuru Gıdalar

Ülkemizin en gözde tarım bölgelerinden biri olan Kastamonu, verimli toprakları sayesinde oldukça zengin tüketim gıdaları üreten bir bölgemizdir. Özellikle Siyez Evi Konak satış reyonu, bölgeye gelen turistler başta olmak üzere bölge halkına da hizmet vermektedir.

Siyez Kuru Gıdalar

Günümüz koşullarına uygun tüketim gıdalarına olan bakış açısını, ileri düzeye taşıyan birçok girişim son dönemlerde karşımıza çıkmaktadır. Yatırım ve bölgenin ekoturizmi açısından büyük katkı sağlayan yatırımlarda bulunan Sümerbank Gıda bölgenin doğal ürünlerini tüm Türkiye’ye tanıtmaya çalışmaktadır. Bilindiği üzere diğer un çeşitlerine göre, siyez unu insan sağlığına büyük ölçekte yarar sağlayan önemli gıdalardan biri olmaktadır. Birçok farklı tüketim gıdası üretilen bu un çeşidi ve Siyez Kuru Gıdalar sayesinde, tüketiciler daha sağlıklı beslenmekteler.

Siyez Kuru Gıda Çeşitleri

Sümerbank Gıda girişimi olan Siyez Evi, Kastamonu ilimizde kendine has bir üretim tesisi ve satış reyonu bulunmaktadır. Ana hedef bölgenin çiftçilerine bir nebzede olsa katkı sağlamak olduğu kadar, ülkemizin insanlarına %100 doğal ürünleri tüketmelerini sağlamaktır. Buğday unundan yapılan Siyez Kuru Gıda Çeşitleri öncelikle birçok yemek yapımı için son derece uygundur. Öncelik olarak bu büyük projenin ürettiği ürünleri incelediğimizde, tarhana, buğday dövmesi, buğday ezmesi, Siyez Bulguru ve birçok çeşitte ürün reyonlarda yerini almaktadır. İsterseniz toplu olarak isterseniz perakende olarak dilediğiniz ölçekte ihtiyaçlarını çözebilirsiniz. Kastamonu bölgesine yolunuz düşerse, satış reyonumuza uğrayarak hem ürünlerimizi incelerseniz hem de bölgenin doğal ürünlerini yakından tanımış olursunuz. Ayrıca ürünlerimizi İstanbul Koşuyolu'ndaki Koşuyolu Fırın Cafe'mizde de bulabilirsiniz.

 

Siyez Kuru Gıda Fiyatları

Ülkemizin bereketli topraklarında üretilen birçok ürün, belki de dünyada eşi benzeri olmayacak şekilde yetiştirilmektedir. Belki de 12 bin yıllık tarihi olan Siyez Tohum sayesinde, günümüzde bu buğday çeşidi sayesinde tamamen doğal ürünler elde edilmektedir. Dünyada ve ülkemizde teknolojinin hızla ilerlemesi sayesinde, birçok ihtiyaç kısa sürede temin edilmektedir. Sümerbank Gıda tüm yenilikleri yakından takip ederek, tamamen güvenli online alışveriş sitesi alt yapısını tamamlayarak satışına devam etmektedir. Mağaza üzerinden alacağınız tüm ürünler, tamamen yörenin bereketli topraklarında elde edilen hasatla temin edilmektedir. Her nerede olursanız olun, Siyez Kuru Gıda Fiyatlarını inceleyerek, online mağazamızı kullanarak dilediğiniz ürünü sipariş verebilir, kısa sürede anlaşmalı olduğumuz kargo aracılığıyla teslim alabilirsiniz.

Yükleniyor...
body whatsapp icon