FIRIN CAFE

Fırın cafemiz, kapılarını sabah 07:00’da açıyor, akşam 20:00 ‘a kadar hizmet veriyor. Cafemizde % 100 siyez unumuz, ekşi maya ve Çankırı tuzu ile hazırlayıp soğuk fermantasyon yöntemiyle mayaladığımız miss gibi ekmeklerimizin tadımını ve satışını yapıyoruz.3 çeşit simit,6 çeşit gerçek tereyağlı kurabiyelerimiz en çok tercih edilen ürünlerimizden. Yine %100 siyez unumuzla şeker yerine kuru meyveler ve hurma suyu ile tatlandırdığımız tatlı kurabiye çeşitlerimiz, tuzlu kurabiye çeşitlerimiz, tartlarımız, tatlı ve tuzlu keklerimiz ve vegan alternatiflerle sağlıklı beslenmek isteyen misafirlerimize çok fazla seçenek sunuyoruz. ATALIK TOHUM İLE HEM LEZZETLİ HEM SAĞLIKLI seçeneklerimiz misafirlerimizi çok mutlu ediyor. Son günlerde Taş fırında pişirdiğimiz ekşi mayalı ekmeklerimizi de misafirlerimizin beğenisine sunduk. Yine % 100 siyez olan paketli ürün satışını da yapıyoruz. Burada ürünlerimizi hem tadabilir hem satın alabilir hem de hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Ürünlerimizi ve yiyeceklerimizi hazırlarken doğallıktan taraf olmamızın yanında en önemli prensibimiz daima hijyenik olmaktır.

Ürünlerimiz ve cafemiz için uyguladığımız hijyen uygulamalarımız sayesinde güvenle yiyeceklerimizi tadabilir, satın alabilirsiniz.

Cafemizdeki tüm yiyeceklerin yapımında Siyez Evi ürünlerini kullanıyoruz.

Son dönemde sağlıklı beslenmede glütensiz beslenmeyi tercih eden misafirlerimiz için; ÇİĞ karabuğday unundan 3 çeşit ekmek, şekersiz tatlı kurabiye, tuzlu kurabiye ve peynirli kek de yapmaktayız.

Doğal yiyeceklerimiz ile birlikte cafe menümüzü siz misafirlerimiz için özel olarak hazırladık. Doğal ürünlerle hazırlanan az, öz kahvaltıdan, ana yemeklere, tatlılardan içeceklere kadar uzanan zengin menümüzü görebilirsiniz.

Fırın Cafe'de Kahvaltı

Fırın Cafe’nin doğal ve katkısız ürünlerini kafemiz de sizler için sağlıklı bir kahvaltıya dönüştürüyoruz. Doğal ve bize özel lezzetlerimizi tatmanız için sizleri fırın cafemize bekliyoruz. Kafemizde gün boyu siyez ürünlerimizle hazırladığımız kahvaltı servisimiz bulunuyor.

Fırın Kafe'de Öğle Yemeği

Siyez ürünlerimizden hazırlanan eşsiz lezzete sahip menümüzde öğle yemekleriniz için siyez dövmeli salata çeşitleri, siyez unlu mantı çeşitleri vb sağlıklı tercihler yapabilirsiniz. Kadıköy'de öğle yemeği seçenekleri arasındaki en doğal cafe olan fırın cafemizin doğal ve ferah ortamında öğle yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Fırın Cafe' de Çay, Kahve Keyfi

Günün her saati taptaze çay, kahve ve sağlıklı içecekler eşliğinde kurabiye, kek vb temiz içerikli ürünlerimizle ferah ve hijyen ortamımızda sohbetin tadını yaşayabilirsiniz.

Cafemize 5km çapı mesafeye Yemeksepetivale , Getiryemek , Trendyol yemek ve Fuddy ile servis vermekteyiz.

Yükleniyor...
body whatsapp icon