Franchise & Bayilik

Siyez Evi olarak ‘’ATALIK TOHUM İLE HEM LEZZET HEM SAĞLIK sloganı ile Kastamonu da sözleşmeli tarım modeli ile başladığımız yolculukta Siyez unu ve karabuğday unu ile hazırladığımız sağlıklı tarifleri tüketicimizle Siyez Evi isimli fırın kafemiz de buluşturuyoruz.

Kafemizde %100 siyez unumuz, ekşi mayamız ve soğuk fermantasyon yöntemi ile hazırladığımız ekmeklerimiz, kurabiye çeşitlerimiz, keklerimiz, kahvaltı çeşitlerimiz ve ana yemeklerimiz ile tüketicilerimizi gün boyu sağlıklı ve lezzetli yemeklerle buluşturuyoruz. Ürün portföyümüzdeki glütensiz ve vegan ürünler ile farklı beslenme şeklini tercih eden müşterilerimize de ulaşıyoruz.

Fırın Kafemiz hem tadım yapabileceğiniz hem de bir market satış noktasıdır. Paketli un, bulgur, makarna gibi çeşitli ürünleri hem de ekmek ve unlu mamullerimizi kafemizde tadabilir ya da sadece satın alabilirsiniz.

Kafemizdeki yiyeceklerin yapımında Siyez Evi ürünleri kullanılmakta, kendi imalathanemizde üretilen ürünler soğuk zincir kırılmadan şubelerimize sevk edilerek pişirme işlemi satış noktamız da yapılmakta. Siz de büyüyerek devam ettiğimiz; tüketicileri sağlıklı öğünlerle buluşturma yolculuğunda bize katılmak ve beraber büyümek istiyorsanız aramıza bekliyoruz.

Uygun lokasyon seçimi desteği.
Çeşitli satış senaryolarına göre başa baş analizi.
Personel işe alım ve eğitim desteği.
Günümüz beslenme trendlerine uygun menü.
Sözleşmeli tarım modeli ile sürdürülebilir sistem.
Tarladan sofraya tüm üretim süreci bünyede ve kontrol altında.
Ürün ve marka tanıtımı için pazarlama stratejisi.
Profesyonel Sosyal medya ve E-Ticaret yönetimi.
 
 
Yükleniyor...
body whatsapp icon