Hikâyemiz; bu topraklara olan sevgimizle başladı.

Hedefimiz, 12.000 yıllık atalık tohumu en sağlıklı ve en lezzetli haliyle gelecek nesillere aktarmak…

Siyez ürünlerimizin tamamı, Kastamonu coğrafyasındaki çiftçilerimizle adil çalışma şartları altında sözleşmeli tarım modeli ile üretilmektedir.

Siyez Evi olarak bizler; siyez buğdayının ne kadar değerli bir buğday türü olduğunun farkındayız. Sahip çıkılması gereken bu atalık tohumun Kastamonu’da daha fazla alanda ekilmesi için çalışmalar yapmaktayız.

Siyez buğdayı, düşük karbonhidrat miktarı, yüksek lif, protein ve vitamin kaynağı olması sebebiyle son yıllarda tüketici kanallarında yoğun talep görmektedir.

 

Siyez buğdayını geleneksel yöntemlerle usta ellerde harmanlayan Siyez Evi'nin nitelikli ürün portföyü; tüm iş birlikçilerimize en üst düzeyde verim sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Coğrafi Tescil Belgesi'ne sahip siyez buğdayımız ile hazırlanan ürünlerimiz; organik gıda mağazaları, restoranlar, marketler, fırınlar, gıda toptancıları ve şefler tarafından tercih edilmektedir. Bkn. Referanslarımız

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Siyez Evi; üstün kaliteyi, uygun fiyatı ve zamanında teslimatı kendine ilke edinmiştir.

Amacımız Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre ve İş Güvenliği yönetim sistemlerine uygun yenilikçi, yüksek değerli ürünler ile sürdürülebilir kaliteyi sağlayarak sağlığımızı ve geleceğimizi garanti altına almaya çalışmaktır.

Ürettiğimiz ürünleri Türkiye’nin dört bir tarafına güvenle ulaştırmaktayız. Sizler de Siyez Evi ürünlerinden satın aldığınızda siyez buğdayının bu topraklarda çoğaltılıp geliştirilmesine katkı sağlamış olacak ve üretimin bir parçası haline geleceksiniz. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve Siyez Evi ailesinin parçası olmak için kurumsal satış ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

KURUMSAL SATIŞ İLETİŞİM
Telefon: 0(536) 035 80 08 & 0(216) 630 01 01
Yükleniyor...
body whatsapp icon