Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler

Unlu Mamuller & Siyezli Atıştırmalıklar

Siyez Unlu Mamüller & Siyez Kurabiyeleri

Siyez Evi, Sümerbank Gıda olarak en kaliteli ve özgün ürünleri sizlerle buluşturuyor. Siyez buğdayından elde edilmiş siyez unu ile yapılan ekmeklerimiz, Siyez Kurabiyelerimiz ve Siyezli Atıştırmalık ürünlerimiz ile her zaman, sağlıkla yanınızdayız. 
 

Siyezli Atıştırmalıklar

Hem geleneksel lezzetler hem sağlıklı ürünler Siyez Evi'nde bir arada. Kaliteyi sağlıkla buluşturuyor ve sizlere getiriyoruz. Kastamonu yöresine özgü siyez buğdayı ve siyez unundan elde edilen fırın ürünlerimiz her zaman en sağlıklı ve kaliteli şekilde üretilmektedir. Geleneksel lezzetlerimizi modernizmle birleştirerek sizlere sunuyoruz. Siyezli Atıştırmalık Ürünlerini, siyezden gelen sağlıkla harmanlıyor ve hem lezzetli hem de daha sağlıklı ürünler elde ediyoruz. Siyez Evi'nde siyez unu ile birçok ürünün üretimi yapılmaktadır. Ürünleri en doğru teknik, en temiz içerik ve en hijyen şartlarda hazırlamaktayız. Hem doğal hem kaliteli ürünler arayanlar için bir numaralı adres olan Siyez Evi, doğal tarımı yaşatmakta ve siyez ununu tüm şehirlere ulaştırmaya çabalamaktadır.  
 

Siyezli Atıştırmalık Fiyatları

Siyez Evi Fırın kategorisinde birbirinden faklı birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Özellikle Karabuğdaylı Kurabiyeler, siyez unlu atıştırmalıklar, şekersiz seçenekler öne çıkar.  ister üç tohumlu, ister sade olmak üzere birçok seçenek bulunmaktadır. Aynı zamanda cevizli seçeneği de oldukça sağlıklı ve lezzetli alternatifler arasındadır. Siyez buğdayından elde edilmiş un ile yapılan birbirinden lezzetli ve sağlıklı Siyez Kurabiyeleri ile hem doyurucu hem sağlıklı öğünler yaratabilirsiniz. Siyez unundan elde edilen un ile yapılmış simitler normal buğday unundan yapılmış ürünlere göre çok daha sağlıklıdır. Özellikle mide ve bağırsaklar için oldukça hafif ve sindirimi kolaydır. Veganlar için ideal bir atıştırmalık olan vegan kurabiye ve Vegan Browni için online siparişinizi hemen oluşturabilmeniz de mümkün.  
 

Siyez Kurabiyeleri Siyez Evinde

Siyez Evi'nin fırın ürünlerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Her ürüne göre fiyatlandırma farklı olmakla beraber piyasaya göre en uygun fiyatlı ürünler Siyez Evi'nde bulunmaktadır. Fırın ürünleri arasında yer alan şekersiz, glütensiz lezzetlerimiz istenilen boyutta ve miktarda kargo edilebilmektedir. Taptaze ve en hızlı şekilde adrese teslim olarak gönderilir. Siyez Evi'nde ürünler her zaman ve mutlaka en sağlıklı koşullarda üretilip paketlenmekte ve kargolanmaktadır. En sağlıklı ve kaliteli ürünler en düşük fiyatlarla sizlere sunulur. Sipariş verildiği andan itibaren aynı gün içerisinde kargoya verilir ve sizlere ulaştırılır.
 
Yükleniyor...